Par mums

Atpūtas komplekss Lejastiezumi atrodas ainaviskā vietā pašā Usmas ezera krastā. Šī vieta ietver sevī iespēju izbaudīt dabas skaistumu un komfortablu atpūtu vienlaicīgi. Kompleksa 32 hektāru plašajā teritorijā ir lieliski apstākļi aktīvās atpūtas pasākumu organizēšanai.

Lejastiezumos ir:    Plaša zāliena teritorija    Mežs    Basketbola laukums ar asfalta segumu    2 Futbola laukumi    2 Volejbola laukumi    2 Tenisa korti    Trīs dīķi    5 pirtis    Izbūvētas ugunskura vietas    Soliņi    Telts vietas    Apgaismoti un asfaltēti ceļi    Asfaltētas autostāvvietas    Savs laivu kanāls, kurā ar laivu no ezera var iebraukt teritorijā    Laipa ezerā    Masīvkoka skatuve    Masīvkoka nojume ar 680 personu ietilpību pie galdiņiem    Kabeļ-veikborda trase lielajā dīķī    Labiekārtota pludmale un daudz kas cits, lai jums sniegtu patīkamas atpūtas iespējas.

Atpūtas komplekss spēj uzņemt sākot no nelielām kompānijām līdz pat kompānijām ar ~3000 viesiem. Mēs specializējamies korporatīvo pasākumu uzņemšanā. Vēršam uzmanību, ka Lejastiezumi šobrīd ir jauns atpūtas komplekss pēc tā pilnas renovācijas vairāku gadu garumā.

Mājas

Atpūtas kompleksu veido vairākas mājas. No tām klientiem piedāvājam:
  9 viesu mājas    6 nojumes    5 pirtis    1 skatuve.

Saviem viesiem mēs piedāvājam deviņas labiekārtotas mājas kopā ar 251 gultas vietām. Katrā mājā ir vairākas istabas, kurās ir 2 – 14 gultas vietas, atkarībā no istabas izmēra. Gultas vietu skaitu var papildināt ar matračiem, jo telpas ir pietiekami plašas. Katrā no mājām ir istabas ar gultām, tualeti, dušu un virtuvi ar elektrotehniku. Papildus ir iespējams teritorijā izmantot savu telti.


Lejastiezumos ir īstenots projekts “Lauku tūrisma pakalpojumu paplašināšana”

SIA “USMAS LEJASTIEZUMI”
Projekts “Lauku tūrisma pakalpojumu paplašināšana”
Projekta numurs 17-02-A00643-000004

SIA “USMAS LEJASTIEZUMI” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. - 2020. gadam pasākuma “Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā” aktivitāti “Tūrisma aktivitāšu veicināšana” līdzfinansēto projektu Nr. 17-02-A00643-000004 ir uzstādījusi bērnu rotaļu laukuma iekārtas un aprīkojumu. Projekts tika īstenots sadarbībā ar EDO. Informācija par ELFLA pieejama Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.


Lejastiezumos ir īstenots projekts “Tūrisma pakalpojumu paplašināšana”

SIA “USMAS LEJASTIEZUMI”
Projekts “Tūrisma pakalpojumu paplašināšana”
Projekta numurs 17-02-AL31-A019.2101-000010

SIA “USMAS LEJASTIEZUMI” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. - 2020. gadam apakšpasākuma “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitāti “Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas” līdzfinansēto projektu Nr. 17-02-AL31-A019.2101-000010 ir uzstādījusi veikborda iekārtu un aprīkojuma komplektu, kā arī iegādājusies laivas un ūdens velosipēdus. Projekts tika īstenots sadarbībā ar EDO. Informācija par ELFLA pieejama Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.